Autorka i jej blog

Zawsze chciałam mieć swoją własną zakładkę, w której podałabym na tacy piękny esej o mojej osobie na pierdyliard znaków. Ale potem dotarło do mnie, że nikt by nie czytał takich długich opisów, więc będzie krótko.

Cześć, jestem Kasia i tak, to jest moje prawdziwe imię - znudziło mi się pisanie pod pseudonimem. Zmianę nazwy potraktowałam jako symbol wejścia w nową fazę rozwoju bloga, który właśnie odwiedzasz.

Otóż Ostatni rozdział to moje obecnie jedyne i najlepsze dziecko, z którego jestem bezgraniczne dumna od niemal dwóch lat. Zaczęłam go tworzyć z potrzeby wygadania się na temat przeczytanych książek, ale po pewnym czasie zorientowałam się, że to już nie przynosi mi tak dużej frajdy, jak na początku i postanowiłam sprawdzić się na innych polach niż tylko recenzje. I tak oto powstały wywiady z blogerami, autorami, później posty inspirowane cytatami, dwutygodniowe zestawienia premier i luźna tematycznie seria postów O...

Jak widzisz próbowałam wielu rzeczy, niektórymi szybko przestawałam się interesować, zmieniałam koncepcję, ale nadal jestem na tym samym blogu, nie zawieszałam go, nie zakładałam nowych. Wychodzę po prostu z założenia, że skoro to mój blog i ma on odzwierciedlać wnętrze mojej głowy (to dlatego jest tak chaotyczny), to nie mogę bać się eksperymentów i zmian. Rutyna jest nudna!

Jeżeli choć trochę Cię zainteresowałam i nie wynudziłeś się za bardzo lub masz do mnie jakieś pytania lub propozycje, zapraszam Cię do kontaktu na mój bardzo profesjonalny adres e-mail:

biuro.ostatnirozdzial@gmail.com


Od razu Cię jednak uprzedzam: nie piszę tekstów na temat rzeczy, których nie zamawiałam. Więc jeżeli skądś masz mój adres domowy i chcesz mi coś wysłać, to proszę Cię bardzo - nie oczekuj potem jednak, że pojawi się coś o tym na blogu. Będę to traktować jako prezent :)

W razie czego jestem też w kilku miejscach w sieci:
- na Facebooku
- na Twitterze
- na Disqusie