sobota, 14 grudnia 2013

WYNIKI KONKURSU KOŃCOWOJESIENNEGO

I w końcu nadszedł ten moment, kiedy po raz drugi w całej ponad półrocznej już historii bloga, mam zaszczyt ogłosić wyniki, które rozstrzygną, gdzie powędrują kolejne dwie książki z mojego (szczupłego na razie) księgozbioru.


Tym razem do wygrania był egzemplarz Pięknych istot Kami Gracii i Margaret Stohl w filmowej okładce, z obietnicą, że gdy będzie powyżej 20 zgłoszeń, wybiorę drugą nagrodę. Padło na Bling Ring Nancy Jo Sales, które to przypadnie w udziale zdobywcy drugiego miejsca.

Nie przedłużając, zatem:
zgłosiło się aż 34 osoby (!), z czego jestem bardzo zadowolona.

Zaszczyt II miejsca w Konkursie Końcowojesiennym na blogu Ostatni rozdział (i tym samym otrzymuje należy do:
Nevermore BVOTT

Natomiast zdobywczynią I miejsca w Konkursie Końcowojesiennym na blogu Ostatni rozdział (i tym samym otrzymuje ona powieść Piękne istoty) jest:
Ola Barańska

Serdecznie gratuluję zwycięzcom, maile informujące o wygranej został już rozesłane i czekam 3 dni na odpowiedź z adresem, bo chciałabym, żeby nagrody doszły przed świętami.


A już w przygotowaniu jest następny konkurs, jednak nie sądzę, żeby ukazał się w tym roku. Muszę nieco przyhamować z tym rozdawaniem książek, szczególnie, że teraz najbardziej pochłania mnie organizacja akcji Let's Talk!, do której Was serdecznie zapraszam! :)