niedziela, 11 maja 2014

KONKURS MAJOWY


W związku z niedawną premierą jednej z pierwszych powieści pani Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i bliską premierą drugiej części bestsellerowej historii pani Kiery Cass, mam dla Was dzisiaj coś absolutnie niezwykłego!
KONURS!


Do wygrania będzie po jednym egzemplarzu każdej z tych dwóch książek, a podziękować za to należy Wydawnictwom: DZIĘKUJEMY! :)

Ale najpierw króciutki regulamin:
 1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Ostatni rozdział (http://endlessbooks.blogspot.com), a fundatorem nagród jest Wydawnictwo Novae Res oraz Wydawnictwo Jaguar.
 2. Nagrodami w konkursie są: egzemplarz książki Bez przebaczenia Agnieszki Lingas-Łoniewskiej oraz Elity Kiery Cass. Książki są nowe, nieczytane, wysyłane do zwycięzców przez Wydawnictwa po zakończeniu konkursu.
 3. Konkurs odbywa się od dnia dzisiejszego (11.05.2014) do Dnia Dziecka (1.06.2014) do godziny 23:59. Wyniki zostaną podane najpóźniej tydzień po zakończeniu konkursu. Na odpowiedź zwycięzców czekam 3 dni, potem wybieram kolejnych.
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu:
 • zgłosić chęć wzięcia udziału
 • podać swój nick (w przypadku użytkowników anonimowych) oraz adres e-mail, bym mogła skontaktować się ze zwycięzcami
 • odpowiedzieć na pytanie konkursowe
 • (NIEOBOWIĄZKOWE): wkleić link/baner do miejsc, w których znajdę udostępnioną informację o konkursie oraz dodać bloga do obserwowanych (do kręgów) lub polubić na Facebooku (ikonki znajdują się na górze po prawej).
 1. Ani ja, ani Wydawnictwa nie ponoszą odpowiedzialności za zgubienie przesyłek z nagrodą przez Pocztę Polską. Adres wysyłki powinien znajdować się na terenie Polski.
 2. Aby konkurs się odbył, musi być minimum 20 zgłoszeń.
 3. Zwycięzców będzie dwóch, wybranych przeze mnie (i może jeszcze kogoś). Pierwszy z nich decyduje, którą książkę chce, drugi otrzymuje tę, która nie została wybrana.
 4. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu, a osoby, które zgłoszą się do tego czasu, zostaną o tym poinformowani drogą mailową.
Pytanie konkursowe:
Która z bohaterek literackich jest Twoją ulubioną? Uzasadnij wybór w kilku zdaniach i podaj autora oraz tytuł książki :)

Aha, jeszcze banerek do wklejenia gdziekolwiek:

Miłej zabawy życzę