poniedziałek, 25 listopada 2013

KONKURS KOŃCOWOJESIENNY

Mam przyjemność ogłosić końcowojesienny konkurs w Ostatnim rozdziale! Dlaczego końcowojesienny, a nie np. świąteczny? To proste – książka nijak się ma do świąt :> Ale jak ktoś chce, może to sobie nazywać świątecznym konkursem, bo postaram się, by nagroda poszła do zwycięzcy przed wigilią :) + dzisiaj przypada niesamowicie ważna data, a mianowicie moje imieniny :3

Regulamin konkursu:
 1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Ostatni rozdział, który znajduje się pod adresem http://endlessbooks.blogspot.com
 2. Zgłaszać się do konkursu należy od dzisiaj (25.11.2013) do 13.12.2013 do godziny 23.59. Zgłoszenia po terminie nie będą brane pod uwagę.
 3. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz Pięknych istot, których autorkami są Kami Gracia i Margaret Stohl, ufundowany przeze mnie. (moja recenzja)
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • wyrazić chęć udziału poprzez np. „Zgłaszam się!”
 • podać swój adres e-mail, bym mogła skontaktować się w przypadku wygranej
 • odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jaką książkę byś mi polecił/poleciła i dlaczego?” Odpowiedź na pytanie powinna być nie dłuższa niż 10 zdań.
 • udostępnić gdzieś informację o konkursie i poinformować mnie o tym
 • można, ale nie jest to warunek uczestnictwa w konkursie, dodać boga do obserwowanych lub do kręgów w G+.
 1. W konkursie mogą brać osoby zarówno posiadające bloga/konto w Google, jak i osoby anonimowe, jednak te proszę o podanie imienia i pierwszej litery nazwiska, w celu późniejszej identyfikacji. Jeżeli uczestnik doda zgłoszenie jako zalogowany użytkownik, użyję nicku logującego się.
 2. Adres korespondencyjny powinien znajdować się na terenie Polski – nie wysyłam paczki za granicę. Czekam na niego przez 3 dni od ogłoszenia wyników. Potem wybiorę kolejnego zwycięzcę.
 3. Zastrzegam sobie prawo zmiany regulaminu, jednak w jej przypadku uczestnicy, którzy zdążyli się już zgłosić, zostaną o tym poinformowani drogą mailową.
 4. Aby konkurs się odbył, musi był przynajmniej 15 zgłoszeń.
 5. W razie dużej liczby zgłoszeń przewiduję dodatkowe nagrody książkowe.
A oto banerek, jeżeli ktoś ma boga, niech wstawi :>


Ściskam Was mocno i życzę powodzenia C:


AKTUALIZACJA 6.12.2013 - jako, że zgłoszeń jest równo 20, wybiorę drugie miejsce w konkursie i ta osoba wygra egzemplarz książki Bling Ring autorstwa Nancy Jo Sales.

Jeżeli będzie 40 zgłoszeń, do puli nagród dojdzie trzecia pozycja książkowa :)